Braga – Servette

Európa Liga selejtező, 2024. augusztus 8.

Mérkőzés elemzése

Statisztikai adatok és trendek

A statisztikai adatok alapján a Braga jelentős esélyekkel indul a mérkőzésen. A legfrissebb adatok szerint Braga győzelmének valószínűsége 63.3%, míg Servette győzelmének valószínűsége mindössze 16.68%. A döntetlen esélye 20.02%.

Gólok valószínűsége:

• Braga győzelem legvalószínűbb eredménye: 2-0 (10%)
  • Következő valószínű eredmények: 2-1 (9.92%), 1-0 (9.42%)
  • Döntetlen legvalószínűbb eredménye: 1-1 (9.34%)
  • Servette győzelem legvalószínűbb eredménye: 1-2 (4.63%)

Szakértői elemzés és érdekességek

A szakértői elemzés szerint Braga dominálhatja a mérkőzést hazai pályán, különösen figyelembe véve az előző körben elért 7-0-s összesített győzelmüket a Maccabi Petah Tikva ellen. Braga edzője, Daniel Sousa, új taktikákkal és játékosokkal erősítette meg a csapatot, amelyek közül kiemelkedik Amine El Ouazzani, aki már betalált az előző mérkőzésen is.

Braga erősségei:

• Erős támadósor, amely képes nagy arányban gólt szerezni (pl. 5-0 M. Petah Tikva ellen).
  • Jól szervezett védelem, különösen hazai pályán.

Servette gyengeségei:

• Gyenge idegenbeli forma, csak három győzelem az utolsó 10 idegenbeli mérkőzésükből.
  • Védekezésük gyenge pont lehet, különösen, hogy csak két alkalommal tartottak tiszta lapot az utolsó 10 idegenbeli mérkőzésükön.

Motiváció és taktikai tényezők:

• Braga motivált, hogy elkerülje a tavalyi szezon kudarcát, amikor a Qarabag FK ellen estek ki.
  • Servette számára ez egy nagy kihívás, különösen az idegenbeli gyenge teljesítményük miatt.

Fogadási tippek és kockázati értékelés

Alacsony kockázatú tippek:

1. Braga győzelem (63.3% valószínűség, 1.50x, negyed-Kelly: negatív) – Alacsony kockázat
    • A statisztikai adatok és a csapatok formája alapján Braga a mérkőzés egyértelmű esélyese.

Közepes kockázatú tippek:

1. Több mint 2.5 gól (60.21% valószínűség, 1.60x, negyed-Kelly: negatív) – Közepes kockázat
    • Mindkét csapat támadó felfogású, és várhatóan több gól is születhet a mérkőzésen.
  2. Braga győzelem és mindkét csapat gólt szerez (2.85x, valószínűség nem pontos, de BTTS-re 55.38%, negyed-Kelly: 7.8%) – Közepes kockázat
    • Bár Braga az esélyes, Servette is képes lehet gólt szerezni, különösen, hogy a támadósoruk erős.

Összefoglalás:

A statisztikai adatok és a szakértői elemzés alapján a legbiztosabb tipp a Braga győzelme. Közepes kockázatú tippként a több mint 2.5 gól várható. A Servette idegenbeli gyengesége és Braga hazai pályán mutatott erősségei alapján ezek a tippek alacsony kockázatúnak tekinthetők a fogadók szemszögéből.