Hellas Verona – Juventus

WŁOSKA SERIE A, Runda 2 – 26 sierpnia 2024
Analiza:

1. Forma i Motywacja:
    • Zarówno Hellas Verona, jak i Juventus odnieśli przekonujące zwycięstwa w pierwszej kolejce. Verona pokonała Napoli 3-0, natomiast Juventus wygrał 3-0 z Como.
    • Juventus jest bardzo zmotywowany, ponieważ stara się powrócić na szczyt pod wodzą nowego trenera, podczas gdy Verona również jest w dobrej formie po sukcesie przeciwko Napoli.
  2. Obrona i Atak:
    • Juventus nie stracił bramki w swoim pierwszym meczu i osiągnął najwyższą precyzję podań (92%) w tej rundzie, co świadczy o solidnej obronie.
    • Verona również pokazała silną obronę przeciwko Napoli, atakując skutecznie, zwłaszcza w drugiej połowie.
    • Nowy nabytek Juventusu, Samuel Mbangula, zagrał wyjątkowo dobrze i może stanowić potencjalne zagrożenie dla obrony Verony.
  3. Porównanie Statystyczne:
    • Juventus zdominował mecz z Como, przewyższając przeciwnika w niemal każdej statystyce. Verona miała również przewagę nad Napoli, zwłaszcza w drugiej połowie.
    • Obie drużyny mają silne obrony, ale linia ataku Juventusu wydaje się silniejsza.
  4. Kontuzje i Taktyka:
    • Juventus boryka się z kontuzjami Timothy’ego Weaha i Khephrena Thurama, co może osłabić ich grę ofensywną. Verona z kolei musi dostosować wyjściowy skład z powodu kontuzji Suata Serdara.

Wskazówki Bukmacherskie:

Niskie Ryzyko:

1. Kombinacja Zakładów: Mniej niż 3,5 gola + wygrana lub remis Juventusu (x2) (Prawdopodobieństwo: 60%)
    • Kurs: 1,55 – Kelly: 5%
    • Mniej niż 3,5 gola w meczu – Na podstawie danych statystycznych i silnych obron obu drużyn, jest mało prawdopodobne, że padnie wiele bramek. (Prawdopodobieństwo: 70%)
    • Wygrana lub remis Juventusu – Juventus przyjeżdża z silniejszym składem i motywacją, podczas gdy Verona jest trudnym przeciwnikiem u siebie, więc prawdopodobnie nie przegrają. (Prawdopodobieństwo: 75%)